FallenAngels
Sikeresen bejelentkezél! Jó szórakozást a fórumon!
Vezetőség

Join the forum, it's quick and easy

FallenAngels
Sikeresen bejelentkezél! Jó szórakozást a fórumon!
Vezetőség
FallenAngels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Dominik
Zöldfülű
Hozzászólások száma : 1
Join date : 2022. Jun. 05.

Frakció pályázás Empty Frakció pályázás

Pént. 10 Jún. - 14:45
szia itt a frakció pályázásom remélem tetszik
Hogyan szólíthatunk?

-Válasz-Dominik


Megppályázott frakció neve

-Válasz-Orosz Maffia (Solntsevskaya Bratva)


Írj magadról pár mondatos bemutatkozást

-Válasz-: Billwachs Dominik a nevem és mosonmagyaróváron élek itt is születtem, nagyon kedves és egy kicsit bolond vagyok illetve türelmes és szeretek csapatban dolgozni.

Milyen karaktert alakítanál a szerveren?

-Válasz-: Egy orosz maffia főnököt aki nagyon agresszív és egy kicsit bolond és ezért minden elképzelhetetlent is próbál véghez vinni,  de a maffia tagokkal nagyon jól bánik illetve a fegyverekhez is nagyon ért és a fekete élethez is.

Milyen tulajdonságot tűnne ki a szerveren? Mivel lennél kitűnőbb mint a többi játékos?

-Válasz-: Mivel orosz frakciót szeretném megpályázni ezért ugye oroszul beszélnék párszol, ez a rp szereptől függ. meg ugye maffia vezér lennék.


Milyen rangok lennének a frakciódban?

-Válasz-. leg magasabb: főnök
             1 el alatta lévő: all főnök
            utána: veterán maffia tag
       alata: új maffia tag
      utána: lövész
      utána: sofőr
Milyen szerepet játszik a frakciód?(Frakciótörténet)

-Válasz-: egy másik várósból jöttem ide és pár ével ezelőtt hossztam létre a Orosz Maffia néven futó karteremet. ami hallatán már az egész város fél és a rendörök is alig mernek belénk kötni. ez volt a (ic) rész most jön a (ooc) rész : Egy Maffiát játszik a frakcióm akik nagyon szeretnek rabolni és a vezérük egy kicsit bolond ezért minden lehetetlenbe is bele kezd, ezen belül értek mindent amit el tudtok képzelni.
avatar
Janchs143
Zöldfülű
Hozzászólások száma : 1
Join date : 2022. Jun. 05.

Frakció pályázás Empty Re: Frakció pályázás

Pént. 10 Jún. - 15:12
A pályázatod elfogadtuk! Kapsz egy esélyt! Egy kisebb hiba - a frakció elvételre kerül! Várunk a szóbelivel kapcsolatban. Sok sikert!
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.